Uitslagen

Hieronder volgen de uitslagen van alle onderdelen van 2019.

1e. klasse standaard tot 2500 kg

# Naam Pull 1 Pull 2  
1 Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 1.11
Nuffield 1060
92,59     92,59
2 Tom van Rossenberg uit Hoogland, startnummer: 1.03
Steyr 650
90,59     90,59
3 Marlies Smink uit Cothen, startnummer: 1.10
International 824
89,40     89,40
4 Thomas Smit uit Westbroek, startnummer: 1.01
Fendt 103
88,30     88,30
5 Leo Beekhuiszen uit Eemnes, startnummer: 1.06
David Brown 880
86,58     86,58
6 Dirk Roks uit Overberg, startnummer: 1.05
International 423
84,74     84,74
7 W van de Visch uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.09
Massey Ferguson 135 4wd
83,49     83,49
8 Ruben Booij uit Lopik, startnummer: 1.08
International 453
83,44     83,44
9 Jack van de Bunt uit Nijkerk, startnummer: 1.07
Zetor 3511
81,46     81,46
10 Jacoline van Schaik uit Zegveld, startnummer: 1.02
International 633
80,67     80,67
11 Peter Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.13
Ford Super Dexta
80,48     80,48
12 Johan van Logtestijn uit Soest, startnummer: 1.14
Massey Ferguson 35
63,46     63,46
13 Sjaak van Doorn uit Soest, startnummer: 1.15
Massey Ferguson 35 X
58,66     58,66
14 David Timmer uit Soest, startnummer: 1.04
Holder C500
56,55     56,55
15 Bart Obbink uit Naarden, startnummer: 1.12
International 523
     

2e. klasse standaard tot 3500 kg

# Naam Pull 1 Pull 2  
1 car/ger van Schaik uit Zegveld, startnummer: 2.06
International 844s
97,91     97,91
2 Marlies Smink uit Cothen, startnummer: 2.12
International 833
86,36     86,36
3 Alice Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.05
Ford 5600
85,35     85,35
4 Wouter van der Horst uit Montfoort, startnummer: 2.03
International 844-S
84,38     84,38
5 Willem-Jan Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.15
John Deere 1950
84,08     84,08
6 Gerrit van Dieren uit Eemnes, startnummer: 2.04
International 844-s
82,42     82,42
7 Albert Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.13
John Deere 2130
82,16     82,16
8 Johan Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.09
John Deere 2120
81,00     81,00
9 Bertus van Dijk uit Cothen, startnummer: 2.01
International 724
80,94     80,94
10 Jan van Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 2.08
UTB Universal
80,87     80,87
11 Rinie Hijwegen uit Hooglanderveen, startnummer: 2.07
International 724
79,29     79,29
12 Jasper Hak uit Streefkerk, startnummer: 2.10
International 733
73,13     73,13
13 Rien Hijwegen uit Hooglanderveen, startnummer: 2.02
International 744
70,02     70,02
14 Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 2.14
International 624
       
15 Sietse Rodenburg uit Schipluiden, startnummer: 2.11
David Brown 1390
     

3e. klasse standaard tot 4500 kg

# Naam Pull 1 Pull 2  
1 Janwillem Roks uit Overberg, startnummer: 3.05
Case 856
100,00 84,58   184,58
2 Peter blom uit Eemnes, startnummer: 3.07
International 844-s
100,00 71,30   171,30
3 Sanne Post uit Eemnes, startnummer: 3.02
International 1046
96,50     96,50
4 Niels Schimmel uit Soest, startnummer: 3.10
Fendt Zeseennul
93,37     93,37
5 Pieter van der Horst uit Montfoort, startnummer: 3.06
International 844-S
90,19     90,19
6 Gerrit van Schaik uit Zegveld, startnummer: 3.09
International 1046
90,01     90,01
7 Dirk Hilhorst uit Eemnes, startnummer: 3.03
Deutz 8005
83,19     83,19
8 Willemjan van Zomeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.08
John Deere 3130
82,76     82,76
9 Daan Kuier uit Soest, startnummer: 3.01
International 1055
82,74     82,74
10 Theo Groen uit Hoogland, startnummer: 3.04
Deutz 8006s
72,77     72,77

4e. klasse standaard tot 5500 kg

#
Naam Pull 1 Pull 2  
1 Wouter van der Horst uit Montfoort, startnummer: 4.17
International 1246
100,00 91,41   191,41
2 Albert Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.27
John Deere 6600
100,00 82,04   182,04
3 Willem de Gooijer uit Eemnes, startnummer: 4.26
Internationaal 1255
100,00 78,11   178,11
4 Bert Hootsen uit Achterberg, startnummer: 4.12
Deutz D 130 06
99,44     99,44
5 Ali van Soeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.13
Ford 8210 generatie 3
98,08     98,08
6 Bart Calis uit Eemnes, startnummer: 4.01
Fendt 612S
97,77     97,77
7 Tom Verburg uit Waarder, startnummer: 4.09
Valmet 905
95,02     95,02
8 Tom Calis uit Westbroek, startnummer: 4.03
John Deere 6230
90,13     90,13
9 Mariska van t klooster uit Eemnes, startnummer: 4.08
International 1046
86,47     86,47
10 Remco van Logtestijn uit Soest, startnummer: 4.15
Fendt 611 LS
85,86     85,86
11 Corné de Jong uit Weesp, startnummer: 4.14
Massey Ferguson 6270
82,05     82,05
12 Wouter van den Bosch uit Weesp, startnummer: 4.24
Fendt 311 lsa
81,90     81,90
13 Jan van deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 4.05
Ford 8210 gen 3
81,48     81,48
14 Henk van Engelen uit Nunspeet, startnummer: 4.07
Ford 8100
73,48     73,48
15 Erik Van Dusschoten uit Bunschoten , startnummer: 4.10
Massey Ferguson 1200
73,02     73,02
16 Gert Wegerif uit Baarn, startnummer: 4.22
Fendt 510
68,49     68,49
17 Elbert Hennipman uit Westbroek, startnummer: 4.25
Case International 956xl
63,33     63,33
18 Jorian Oskam uit Werkhoven, startnummer: 4.21
International 1066
       
19 Gerben van Dijk uit Leusden, startnummer: 4.23
International 1046
       
20 Arjen de Graaff uit Bussum, startnummer: 4.16
John Deere 6620
       
21 Remco Van Bemmel uit Woudenberg, startnummer: 4.11
Case 956 956
       
22 Jan Fontein uit Zeewolde, startnummer: 4.18
Fendt 614S
       
23 Roy van Schajik uit Harmelen, startnummer: 4.04
Case 956 xl
       
24 Christoffel Verschuur uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.20
Ford 8210
       
25 Peter van Schie uit Soest, startnummer: 4.06
Fendt Farmer 311
       
26 Christa van Eden uit Veenendaal, startnummer: 4.02
International 1066
       
27 Bas van den Breemer uit Soest, startnummer: 4.19
Case Mxu 115
98,87     98,87

5e. klasse standaard tot 7000 kg

# Naam Pull 1 Pull 2    
1 Lennart Verburg uit Waarder, startnummer: 5.16
Valtra 8550
100,00     100,00
2 Wim van Eijden uit Eemnes, startnummer: 5.18
Internationaal 1255
98,78     98,78
3 Ricardo Modder uit Woerden, startnummer: 5.12
Case International 1455xl
98,36     98,36
4 Pieter van der Horst uit Montfoort, startnummer: 5.01
International 1246
97,83     97,83
5 Steven van Hell uit Putten, startnummer: 5.05
John Deere 4240S
95,67     95,67
6 Richard van Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 5.08
Ford 8630
93,90     93,90
7 Johrin Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.11
Ford tw 35
93,89     93,89
8 Rick van de Hengel uit Hoogland, startnummer: 5.10
Fendt 611
93,12     93,12
9 Niko Bolk uit Montfoort, startnummer: 5.09
John Deere 6800
92,79     92,79
10 Jaco Volmer uit Tienhoven, startnummer: 5.02
Fendt 514
92,61     92,61
11 Christoffel Verschuur uit Soest, startnummer: 5.20
Ford 8210
92,43     92,43
12 Henrianne Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.04
Ford 8560
92,43     92,43
13 Sander van de Burgwal uit Bunschoten, startnummer: 5.15
Fendt 415
92,14     92,14
14 Bart Calis uit Eemnes, startnummer: 5.17
Fendt 612s
91,63     91,63
15 Erik Griffioen uit Tienhoven, startnummer: 5.03
Case International Mx120
90,88     90,88
16 Diederick van der Heijden uit Maartensdijk, startnummer: 5.14
John Deere 6830
90,83     90,83
17 Arie Meijers uit Tienhoven, startnummer: 5.13
New Holland TS135A
82,47     82,47
18 Arjan de Graaff uit -, startnummer: 5.21
John Deere 6620
82,13     82,13
19 Rinie Hijwegen uit Hooglanderveen, startnummer: 5.06
International 1255
72,75     72,75
20 Bart Hooijer uit Weesp, startnummer: 5.19
Mc Cormic Mc 105
       
21 Bart van Wee uit Leusden, startnummer: 5.07
Fendt 614LSA turbomatik e
     

6e. klasse standaard tot 9000 kg

# Naam Pull 1 Pull 2  
1 van der Horst uit Montfoort, startnummer: 6.15
International 5488
100,00 95,52   195,52
2 Thomas Smit uit Westbroek, startnummer: 6.14
Fendt 916
100,00 92,83   192,83
3 Klaas Ruinemans uit Elspeet, startnummer: 6.01
Case International 1455xl
100,00 83,37   183,37
4 Jeroen Hop uit Nijkerk, startnummer: 6.18
Case 1455xl
96,98     96,98
5 Peter Kastelein uit Zegveld, startnummer: 6.22
Steyr 9145
95,79     95,79
6 Fritz Bolk uit Montfoort, startnummer: 6.06
John Deere 7800
94,21     94,21
7 Henk Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 6.05
Ford 8670
94,16     94,16
8 Jonathan van de Wind uit Woudenberg , startnummer: 6.20
Fendt 822
93,66     93,66
9 Jeroen van Veldhuizen uit Leersum, startnummer: 6.13
Case International 1455 xl
92,77     92,77
10 Joeri Groenendaal uit Driemond, startnummer: 6.19
Fendt 818
92,74     92,74
11 Niek Breemer uit Soest, startnummer: 6.08
Case Puma
92,44     92,44
12 Mark Bouman uit Nederhorst den Berg, startnummer: 6.11
John Deere 6155R
92,40     92,40
13 Willem Boonzaaijer uit Achterberg, startnummer: 6.16
Fendt 824
92,36     92,36
14 Robin Kok uit Breukelen, startnummer: 6.03
Fendt 820
92,31     92,31
15 Tim van Ruitenbeek uit Nigtevecht, startnummer: 6.09
John Deere 6830
92,21     92,21
16 Jacob-Jan van Walderveen uit Oud-Zuilen, startnummer: 6.17
Fendt 718
92,13     92,13
17 Luca Voskuilen uit Hoogland , startnummer: 6.07
Fendt 722 Vario
91,92     91,92
18 William Rijkse uit Breukelen, startnummer: 6.12
Fendt 716 vario
91,26     91,26
19 Robbin de Weerd uit Bussum, startnummer: 6.24
John Deere 6150R
85,31     85,31
20 Frank baelde uit Maartensdijk, startnummer: 6.04
New Holland T7170
81,00     81,00
21 Ted Houtman uit Putten, startnummer: 6.21
Fendt 612 LSA
       
22 Harm Verlaan uit Harmelen, startnummer: 6.23
International 1455
       
23 Dylan Westland uit Nigtevecht, startnummer: 6.02
John Deere 7930
94,11     94,11
24 Frederik Oussoren uit Westbroek, startnummer: 6.10
Fendt 720
     

7e. klasse standaard tot 11000 kg

# Naam Pull 2 Pull 3 Totaal
1 Pieter Linck uit Naarden, startnummer: 7.07
Fendt 718
       
2 Johan van Schie uit Soest, startnummer: 7.08
John Deere 7930
       
3 van der Horst uit Montfoort, startnummer: 7.04
International 5488
       
4 Evert Kraaij uit Nijkerk , startnummer: 7.03
Case Magnum 7250
       
5 Tom Breemer uit Soest, startnummer: 7.02
Case Puma 240
       
6 Bart van Roemburg uit Kortenhoef, startnummer: 7.01
John Deere 4955
       
7 Hendrie van de Bunt uit Terschuur, startnummer: 7.06
Case Magnum 7250
       
8 Gert Jan Linck uit Naarden, startnummer: 7.09
Case MX 170
       
9 Erwin de Kruijf uit Leusden, startnummer: 7.05
Fendt 916
       
10 Martijn van Hazendonk uit Woudenberg , startnummer: 7.10
Fendt 824
       
11 Timon Davelaar uit Nijkerkerveen, startnummer: 7.11
Fendt 824 Favorit
       
12 Evert schuurman uit Westbroek, startnummer: 7.13
Fendt 924
       
13 Rick te Winkel uit Zeewolde, startnummer: 7.12
Fendt 828S4
       
14 Ewoud Boom uit Westbroek, startnummer: 7.14
Fendt 924
     

8e. Sport klasse tot 2500 kg


#
Naam Pull 2 Pull 3  
1 Mijndert Dorrestijn uit Geldermalsen, startnummer: 8.04
International 724
       
2 Gert den Brummeler uit Vinkenveen, startnummer: 8.02
Ford 5030
       
3 Jeroen van Schaik uit Woerden, startnummer: 8.03
Massey Ferguson 5609
       
4 Tino Wilberts uit Milheeze, startnummer: 8.01
Belarus 952
       
           
  9e. Sport klasse tot 3500 kg Pull 1 Pull 2 Pull 3 Totaal
1 Bo otter uit Woubrugge, startnummer: 9.02
Deutz 13006
100,00 100,00   200,00
2 Peter Ahrens uit Rijsenhout , startnummer: 9.03
Same Panther
100,00 93,86   193,86
3 Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 9.01
Fiat 850
       
           
  10e. Sport klasse tot 4500 kg Pull 1 Pull 2 Pull 3 Totaal
1 Thomas Verweij uit Spakenburg, startnummer: 9.04
John Deere 6630 (4.5 sport)
       
           
  11e. Supersport 3400 kg Pull 1 Pull 2 Pull 3 Totaal
1 Rutger Staal uit Eemnes, startnummer: 11.01
Fiat 850
       
2 Jan christiaan Avis uit Hoofddorp, startnummer: 11.02
Fiat 800
     

 

  12e. Supersport 3600 kg Pull 1 Pull 2 Pull 3 Totaal
1 Jan Peter de Jong uit Het Mooie Eemnes, startnummer: 12.02
INTERNATIONAL 1046XL
       
2 Den Hertog uit Hilversum, startnummer: 12.01
Farmall 560